Kanibal Omus

14. dubna 2010 v 16:01 | Sára
Kanibal Omus | horor a sadistika | jednorázovka 

Jekot? Strach? Bolest? Pach smrti? Krev? Muž! Nůž! Skalpel! Moje ruka na mé puse abych nezačala ječet. Moje kamarádka mrtvá. Muž se naklonil nad ni a začal ji řezat na kousky. Zvedl se mi žaludek, když muž v červeném obleku strčil kus masa do úst. Sledovala jsem, jak žvýkal kus masa. Pak se prudce otočil. "Jsi tu, že ano? Viděl jsem, že jste dvě!" zařval a sledoval místo kde jsem stála, přitiskla na stěně. Byl mladý tak 24 let, ale z jeho očí vyzařovalo šílenství. Vyvalila jsem oči a rychle se rozběhla k východu. Utíkala jsem rychle, ale jeho dech jsem cítila. Byl blízko. Rozhlížela jsem se. "Bože!"
Když jsem se otočila, nebyl tam. Pomalu jsem couvala. Vtom jsem ho uviděla. Šel rychle a smál se. "Mě neutečeš…" řval. "Ale ano!" věřila jsem si. Viděla jsem východ. Už jsem se dotýkala kliky, když mě kdosi chytil za pas. "Ale mě neutečeš koťátko!" zašeptal hrubý hlas. Vykřikla jsem. "Mohu si ji vzít?" zeptal se chlapce muž. "Je jen tvoje"
Dívka ležela pode mnou a zmítala se. Chladně jsem se zasmál. "Neboj se, nebolí to…" zašeptal jsem a vytáhl řeznický nůž. "Bude to jen chvilinka" zasmál jsem se a olízl její ucho. Bylo teplé. Nadechl jsem se. "Máš krásnou vůni" zakousl jsem se do ucha a trhl.
Začala jsem křičet bolestí. On mi držel ruce a v ústech svíral moje ucho. Z úst mu tekla krev. Smál se a vytahoval nůž. "Už tě toho utrpení zbavím" řekl mírumilovně. Vyděšeně jsem vyvalila oči. Přiložil mi nůž ke krku a pak už jsem cítila bolest. Cítila jsem, jak moje životní funkce mizí. Můj život skončil tady ve skladu plyšáků.
Stál jsem nad jejím tělem. Krev se pomalu rozlívala po zemi a ona na mě koukala vytřeštěnýma očima. Srdce utichlo již dávno, ale ona vypadala pořád jako živá. Koukl jsem se do skla. Odrážel se tam muž okolo 35 let. Měl černé mastné vlasy a červené oči. To jsem já Kanibal Omus.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama